Jedná se většinou o elektrospotřebiče, které lze použít na různé styly vaření. Multifunkční pánev gastro, lze použít na spoustu různých činností. Můžeme v ní dusit, smažit nebo i vařit, a to za použití jednoho jediného spotřebiče. Nemusíme ji ani dávat na plotýnku sporáku. Stačí nám ji pouze zapojit do zásuvky a zapnout. To skýtá mnohé výhody. Díky tomu totiž můžeme provádět spoustu úkonů i ve velmi malých prostorách. Stačí jen trocha té elektrické energie a náš kuchařský um.

Oblíbené a velice užitečné.

Multifunkční pánve jsou velice oblíbené hlavně u malých domácností. Pokud nemáme dostatek prostoru na přípravu pokrmů, může to pro nás být i vysvobozením. Je možné jí mít kdekoli a vždy odvede svoji bezvadnou práci. Multifunkční pánev gastro může být velice užitečná i v přírodě, pokud použijeme třeba elektrocentrálu. V campu jsou většinou zásuvky. 

V profesionální kuchyni se moc nevyskytují. Jsou i pánve o větších objemech ale ne každá profesionální kuchyně je využije. Pokud je používají tak nejspíše na něco rychlého a snadného, co se už nevejde na sporák. V domácích podmínkách se může vyskytovat více. Hlavně pokud máme třeba garsonku a nemáme tedy moc prostoru na přípravu jídla. Multifunkční pánev a multifunkční hrnec nám dokáže jednoduše nahradit sporák. Když k tomu potom přidáme malou volně stojící troubu, máme ve vaření vyhráno. Jediné, co zbývá je umístění těchto spotřebičů tak, aby nezavazeli a potom už můžeme začít jednoduše vařit. Stále však platí, že na větší objemy jídla je vhodný spíše sporák s nějakým objemným hrncem nebo pánví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *